Kolonie w górach

Rezerwuj

Kolonie w górach

Cena od 68 PLN

Oferta kolonijna

Z wielką przyjemnością zorganizujemy pobyt dla grup kolonijnych i zielonych szkół. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Cena od 68 zł od osoby za dobę (cena zawiera nocleg, wyżywienie 3 razy dziennie + deser)

Cena jest uzależniona od ilości uczestników oraz długości pobytu

Na  każde wykorzystane 15 miejsc noclegowych – jedna osoba gratis

Wyżywienie:
Na terenie obiektu znajduje się stołówka, gdzie wydawane są wszystkie przygotowywane na miejscu posiłki. Serwujemy domowe polskie dania. Dla grup kolonijnych proponujemy 3 posiłki dziennie oraz mały deser wydawany przy obiedzie. Śniadania oraz kolacje są wydawane w formie szwedzkiego stołu, a obiady (zupa, drugie danie oraz kompot) są podawane do stolików.

Na życzenie przygotujemy suchy prowiant (bułka z serem, drożdżówka, owoc, mała woda niegazowana) w cenie 10 zł od osoby.

Mamy możliwość zorganizowania ogniska w zamian za jeden posiłek w ciągu dnia lub dodatkowo – wtedy cena wynosi 10 zł od osoby.

W menu znajdą się: kiełbaski, pieczywo, ketchup, musztarda, herbata, jednorazowe talerze, sztućce i kubeczki.

Zakwaterowanie:
Posiadamy 50 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4-osobowych z łazienkami i tv. Mamy możliwość zrobienia dostawek w pokojach. W każdym pokoju znajdują się szklanki, a na korytarzach są ogólnodostępne czajniki.

Ośrodek:
Nasz Pensjonat posiada dużą salę wielofunkcyjną z dostępem do Wi-Fi, która doskonale sprawdza się na organizację dyskotek, zajęć tanecznych lub plastycznych i wielu innych. Możemy udostępnić sprzęt grający. Dzieci mogą tutaj również zagrać w bilard, piłkarzyki (płatne) oraz ping ponga.

Przy budynku posiadamy miejsce na ognisko oraz teren zielony gdzie można organizować zajęcia na świeżym powietrzu, lub inne gry i zabawy. Gorąco zachęcamy do spędzania wolnego czasu na zewnątrz.

Otoczenie szlakami turystycznymi zachęca do organizacji pieszych wycieczek, m.in. na Wodospad Szklarki, Złoty Widok, Chybotek, Muzeum V. Hoffmana. Zachęcamy do odwiedzin w Hucie Szkła Julia w Piechowicach oraz w Leśnej Hucie w Szklarskiej Porębie.

W razie potrzeby jesteśmy w stanie pomóc w organizacji wycieczek zagranicznych.

Posiadamy bezpłatny i niestrzeżony parking, który zmieści autokar.

Posiadamy niezbędne dokumenty do przyjmowania dzieci na wypoczynek.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 607400031 lub mailowego pod adresem: rezerwacje@zameczek24.pl

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji!